top of page

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

Steering-committee.jpg

Педагогічні ради у 2019-2020 навчальному році

Педагогічні ради у 2018-2019 навчальному році

Педагогічні ради у 2017-2018 навчальному році

Січень 2018 року. Тренінг "Формуємо позитивний настрій на ІІ семестр навчального року"

Педагогічні ради у 2016-2017 навчальному році

   07.11.2016: "Щоб навчання  учнів       було успішним та цікавим. 
Успіх як життєвий пріоритет особистості"

Mozhno_li_prinimat_lnyanoe_maslo_pri_gas

         Мотивувати учнів до навчання, зробити так, щоб процес пі-знання був цікавим та плідним - сьогодні чи не найперше завдан-ня і для педагогів, і для батьків. Адже поряд з легким входженням дітей до світу науково-технічного прогресу, вони враз втрачають інтерес до усього іншого, у тому числі й до навчання.

        Особливо це спостерігається в учнів перехідної ланки - 5-го класу, які окрім нової програми та дисциплін стикаються ще й із новими вимогами до поведінки та проявів відповідальності. 

         Тому перш ніж перейти до розгляду питання про цікаве навчання, директор школи А.І.Григор'єва доповіла про досягнення та труднощі адаптаційного періоду учнів 5-го класу, зупинившись у своїй презентації на вікових особливостях 5-тикласників, ознаках адаптації та дезадаптації на сьогодні, результатах анкетування самих учнів щодо ставлення до навчання, а також надавши доцільні рекомендації класному керівнику, вчителям-предметникам і батькам школярів.

 Із характеристикою учнівського колективу 5-го класу виступили їх класний керівник у 4-му класі Мірошниченко С.І. та вчитель музичного й образотворчого мистецтв Гуріна С.М. Про стан контролю за організацією навчально-виховного процесу у 5-му класі розповіла ЗД з НВР Кравченко С.В.

        До другого питання порядку денного ЗД з НВР Кравченко С.В. підготувала та провела тренінг "Успіх як життєвий приоритет особистості" й надала відповідні рекомендації і вчителям, і батькам.

                                                                                                    Своїми спостереженнями та власним досвідом інновацій у роботі поділилися кервники ШМО, вчителі початкових класів Бутенко О.А., Ісіченко І.М. й учителі-предметники Кладійова О.М., Батракова Л.В.

        У свою чергу, з аналітичною довідкою про роль класних годин у вихованні особистості та україн-ського патріота виступила й педагог-організатор Базоока Н.О.

З цього питання виступили також керівник МО класних керівників Міхєєва М.В., класний керівник 4-го класу Грицай О.В. і класний керівник 6-го класу Гуріна С.М.

        Бібліотекар школи Львова В.О. представила оглад літератури з питання мотивації та зацікавлен-ня учнів навчанням.

        По кожному питанню педагогічної ради було прийнято відповідні рішення.

31.08.2016:Мотивація навчальної діяльності - головна умова успішного навчання школярів

depositphotos_29557427-stock-photo-3d-ma

                                                             Саме так звучить друга проблема, над якою працюватиме наша школа у                                                           найближчі роки. Про потребу у мотивації та її значення для сучасного нав-                                                           чального процесу доповіла на педраді директор школи Григор`єва А.І., використовуючи презентацію                                            та результати анкетування учнів 

       Враховуючи вищесказане, свої думки та побажання висловили й педпрацівники школи. У свою чергу вони отримали методичні поради для посилення мотивації навчання учнів на уроці.

       Звісно ж, досягти поставленої мети можливо, лише працюючи у тандемі з батьками учнів. Для них також було окреслено 10 помилок, які призводять до небажання їхніх дітей вчитися, й, уникаючи яких, навчання для учнів стане бажанішим і цікавішим.

       Адже, як зазначав В.Сухомлинський: "Всі наші задуми, всі пошуки та побудови перетворюються на прах, коли в учнів немає бажання навчатися".

       Також на засіданні педради розглядалися питання національно-патріотичного виховання, обгово-рення проекту Концепції Нової української школи на 2016-2021 рр. та інші робочі моменти щодо орга-нізації навчально виховного процесу на новий навчальний рік.

Педагогічні ради у 2015-2016 навчальному році

06.05.2016: Підсумки роботи з проблеми школи
         Здоров’я дітей - одне з основних джерел щастя, радості і повноцінного

життя учнів, учителів, батьків, суспільства в цілому.
        З  2011-2012 навчального року педколектив  КЗ «Лисичанська загально-

освітня І-ІІ ступенів №29» розпочав роботу над проблемою «Виховання

культури здоров’я учнів через впровадження здоров’язбережних технологій

навчання».

        Пройшло п’ять  років і на чергової педраді 06 травня 2016 року було

підведено підсумки роботи з проблеми школи. Активну участь у обговоренні прийняли не тільки педагоги, медсестра школи, а й батьки учнів.

        Педагоги школи Бутенко О.А., Батракова Л.В., Яїцька Г.В., Ісіченко І.М., Грицай О.В., Кучма В.В. поділилися  напрацьованими матеріалами з використання  здоров’язбережних технологій у навчанні та вихованні. 
        Керівники шкільних МО Мірошниченко С.І., Недихалова В.М., Міхєєва М.В. проаналізували методичну роботу з проблеми. 
       Бібліотекар  Львова В.О. розповіла про роль бібліотеки у формуванні культури здоров’я. 
       Заступник директора з НВР Кравченко С.В. та педагог-організатор Базоока Н.О. довели до відома присутніх підсумки роботи педколектива з навчальної та виховної роботи за 2011-2016 рр.
       Для присутніх була організована виставка нормативної бази школи з проблеми та методичні наробки вчителів. 
       Батьки учнів відмітили  позитивні зміни у дітей щодо ставлення до свого здоров’я і  висловили бажання  залучати якомога  більше батьків до спільної роботи з виховання культури здоров’я. 
       На завершення педагогічної наради директор школи Григор’єва А.І. підвела підсумки педради, побажала всім міцного здоров’я та активного відпочинку влітку.

здоровье.png

      Головною запорукою процвітання держави є національно-патріотичне виховання молоді. Під словом «молодь» ми повинні вбачати своїх дітей, а методику виховання молоді ототожнювати з вихованням власних.

     29 лютого 2016 року у школі пройшла педагогічна рада з питань «Система роботи педколективу з формування національної самосвідомості й загально-людської моралі школярів» та «Психологічний комфорт на уроці як умова розвитку особистості школяра».

      Педагоги обговорили питання формування національної самосвідомості учнів. У своїй доповіді педагог-організа-тор Базоока Н.О. розкрила теоретичне спрямування даного питання та розповіла про роботу педагогічного колективу й учнівського самоврядування в рамках формування національної самосвідо-

мості учнів. Своїм досвідом роботи поділилися й вчителі-предметники Недихалова В.М., Чернова М.І., Мєдвєдєва Ю.В., Батракова Л.В., Гуріна С.М.

     Про роботу з прищеплення любові до держави, рідної мови говорили й класні керівники. Вчитель фізичної культури Яїцька Г.В. поділилася, як формує національну самосвідомість в учнів свого 9-го класу. Класний керівник 1-А класу Міхєєва М.В. розповіла про те, як можна формувати любов до Батьків-

щини у першачків, використовуючи засоби ігрової діяльності, що є для них найбільш природнім.

     У свою чергу шкільний бібліотекар Львова В.О. підготувала виставку-огляд літератури з даного питання та продемонструвала цікаву презентацію роботи шкільної бібліотеки з національно-патріотичного виховання. А директор школи Григор'єва А.І. нагадала форми виховання патріотизму та наголосила на важливості зв'язків з громадськими організаціями і батьками

у проведенні цієї роботи.

       За другим питанням виступила шкільний   психолог Григор'єва К.В., яка розповіла про  фактори, що впливають на психологічний   комфорт учнів на уроці. Своїми напрацюваннями створення психологічного комфорту на уроці поділилися класні керівники молодших класів. Класний керівник 3-го класу Грицай О.О. продемонструвала презентацію свого досвіду з даної проблеми.       

      Педрада пройшла цікаво та плідно, кожний зміг взяти для себе щось важливе та корисне. Очевидно, що нам, педагогам школи, є чим пишатися, але і є над чим працювати.

 29.02.2016: Патріотів треба виховувати!

bottom of page